SZKOLENIE DLA BARISTÓW

Szkolenie dla baristów z Coffee Time!

 

Coffee Time oferuje Państwu możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach dla baristów.

Niezwykle szybko rozwijająca się w Polsce kultura picia kawy stawia coraz to większe wymagania przed właścicielami lokali gastronomicznych. Rosną wymagania i świadomość konsumentów. Klienci oczekują najwyższej jakości napojów kawowych.

Do przyrządzenia idealnego espresso niezbędne jest właściwe urządzenie, młynek, gatunek kawy, jakość wody, a także zaangażowanie człowieka. Sekret perfekcyjnego espresso leży w umiejętności właściwej koordynacji wszystkich wyżej wymienionych składników sukcesu.

Coffee Time wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów i oferuje profesjonalną pomoc w kształceniu baristów.

szkolenie dla baristów z coffee time
Latte Art Heart

 DO KOGO KIERUJEMY SZKOLENIE DLA BARISTÓW: kurs BARISTYCZNY dedykujemy osobom, które chcą zdobyć i rozbudować umiejętności niezbędne w pracy na stanowisku barista. Ten kurs to nie tylko wiedza o kawie i sztuka parzenia ale również elementy jej profesjonalnego serwowania.

CEL SZKOLENIA: zdobycie wiedzy na temat profesjonalnego parzenia kawy i jej serwowania oraz poprawnej obsługi maszyn barowych.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ: każdy dzień szkolenia dla baristów podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną. Kurs w ponad 70% składa się z zajęć praktycznych. Podczas szkolenia nauczą się Państwo w jaki sposób prawidłowo parzyć kawę, przygotowywać koktajle mleczne, obsługiwać maszyny barowe oraz zdobędziecie umiejętność jaką jest sztuka rysowania mlekiem.

TRENERZY: kurs baristyczny prowadzony jest przez trenerów baristów oraz testerów kawy z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami.

MIEJSCE I CZAS PROWADZENIA ZAJĘĆ: szkolenie Barista organizujemy w Lublinie w trybie TYGODNIOWYM. Szkolenie trwa 1-2 dni, w godzinach: 9:00- 17:00. Osobom z poza Lublina zapewniamy pomoc w rezerwacji miejsc noclegowych na preferencyjnych warunkach.

ILOŚĆ MIEJSC NA SZKOLENIU OGRANICZONA: grupy od 1 do 6 osób.

MATERIAŁY: uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe w formie papierowej lub elektroniczne prezentacje multimedialne.

EGZAMIN: praktyczny i teoretyczny.

CERTYFIKAT: w języku polskim i angielskim wydajemy po zdaniu egzaminu z wynikiem pozytywnym.

UWAGA: dla restauracji i hoteli- na zamówienie: program szkolenia baristycznego tworzymy indywidualnie, pod kątem danego miejsca.

Jesteś zainteresowany profesjonalnymi szkoleniami z zakresu przygotowywania i serwowania kawy? Zapoznaj się z ofertą profesjonalnych szkoleń organizowanych  przez Coffee Time.