EKSPRESY KOLBOWE +

Ekspresy kolbowe

ekspresy kolbowe
Ekspres kolbowy SANREMO VERONA TCS – 2 GR

Ekspres kolbowy (wysokociśnieniowy) jest to urządzenie, w którym woda o odpowiedniej temperaturze (88–92 °C) dozowana jest pod ciśnieniem wytwarzanym przez pompę do pojemnika (grupy zaparzającej) zawierającego odpowiednio zmieloną kawę. W wyniku zastosowania odpowiedniego ciśnienia (ok. 9 bar).  Kawa z ekspresu ciśnieniowego posiada charakterystyczną jasnobrązową piankę (crema), składającą się z oleistych substancji wyciśniętych z kawy i nadających jej niepowtarzalny smak, aromat i wygląd.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli ekspresów kolbowych, a kolejne firmy prześcigają się w wymyślaniu rozmaitych kształtów aby zachęcić do zakupu ich produktu. Niestety nie zawsze cena idzie w parze z jakością i przed zakupem urządzenia dobrze jest skonsultować się z kimś kto ma w tej dziedzinie pewne doświadczenie. Możemy wydać dużo pieniędzy a ekspres nie będzie w stanie spełnić naszych oczekiwań, czy np. po okresie gwarancji okaże się, że nie ma dostępnych części zamiennych (w przypadku awarii) lub są one taka drogie, że remont nie wchodzi w grę.

 

ekspresy kolbowe
Ekspres kolbowy – LEVA 1 GR

Coffee Time posiada w swojej ofercie kilku sprawdzonych producentów którzy oferują ekspresy kolbowe, a starannie wybrane modele z ich oferty gwarantują najlepszą jakość.

 

Dostosowujemy się do klienta biorąc pod uwagę takie czynniki jak: charakterystykę placówki w której kawa będzie przygotowywana, średnie miesięczne zużycie.

Zapraszamy wo współpracy:

EKSPRESY KOLBOWE COFFEE TIME